Tisztelt Szülők! Kedves Tanulók!

A 2017/2018-as tanév végi javítóvizsgát 2018. augusztus 27.-én tartjuk 9:00 órakor.

Az érintett tanulóknak magukkal kell hozniuk az év végi bizonyítványukat! A vizsga előtt legalább negyed órával kérjük a diákok megjelenését!

A tantermi beosztás a bejáratnál lesz kifüggesztve!

A vizsgához szükséges íróeszközökről, a használható segédeszközökről minden tanulónak magának kell gondoskodnia!

Mindenkinek jó felkészülést, sikeres vizsgát kívánunk!

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum nyilvános, egyfordulós pályázatot ír ki iskolánk büféjének üzemeltetésére 2018. szeptember 1-től 2021. június 30-ig.

A pályázati anyag letölthető itt.

2018. június 4-én tartottuk iskolai megemlékezésünket, melyet Ajtay-Horváth Magda tanárnő a 9.knyd osztállyal készített. Szintén ezen a napon jutalmaztuk azokat a tanulókat, akik a tanév során megyei és országos versenyeken öregbítették iskolánk hírnevét!

Galéria Korláth Márk fotói