Tisztelt Szülők!

Kedves Tanulók!

A nyári gyakorlat igazolásához szükséges formanyomtatvány letölthető ITT.

Tájékoztatjuk a két tanítási nyelvű angol marketing tagozatra felvételt nyert, általános iskolában angol nyelvet tanult nyolcadik osztályt befejezett tanulóinkat, hogy 2020. június 17-én, szerdán 10.00 órától szint vizsgán vesznek részt.
A vizsga a redmenta felületen kerül lebonyolításra.
A tanulók előzetesen e-mail címmel tudnak regisztrálni, amennyiben még nem felhasználók ezen az online felületen.
Kérjük azoknak a tanulóknak a szüleit, akik még nem küldték el gyermekük e-mail címét, hogy haladéktalanul küldjék el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre.
Amennyiben a vizsga során bármilyen technikai kérdésük lenne, kérjük jelezzék Margittay Lívia angol nyelvi munkaközösség vezetőnek.
Köszönjük!

Kedves Pedagógusok!

Fogadják szeretettel iskolánk tanulóinak szokatlan pedagógusnapi köszöntőit, melyekkel munkájukat, odafigyelésüket szeretnék megköszönni!..

irodai karantén változat:

home office változat: