Központi írásbeli felvételi vizsga

Kedves Szülők, Diákok!

Értesítjük Önöket, hogy iskolánkban a központi írásbeli felvételi vizsgát 2018. január 20-án (szombaton) 10:00 órától tartjuk azoknak a 8. osztályos tanulóknak, akik jelentkezési lapjukat iskolánkba nyújtották be.

Kérjük, hogy a tanulók a vizsga megkezdése előtt legalább 30 perccel az iskolában megjelenni szíveskedjenek. A vizsgabeosztást az aulában az ajtókra helyezzük el.

A tanulók hozzák magukkal a személyi igazolványukat, vagy a diákigazolványukat.

A vizsga feladatlaponként 45 percet vesz igénybe, a kettő között 15 perc szünet lesz.

A felvételi feladatlapokat kék színű tollal kell kitölteni! A vizsgán körzőn és vonalzón kívül semmiféle segédeszköz (pl. számológép) nem használható.

A kijavított dolgozatok megtekintése: 2018. január 25-én (csütörtökön) 8:00 – 16:00 h-ig a 12. számú tanteremben (az iskola első emeletén). Szülői írásos észrevétel a megtekintést követő első munkanap végéig (16:00 h-ig) lehetséges.

Értékelő lapok átvételének időpontja: 2018. február 1. (csütörtök) 8:00 – 16:00 h-ig. A tanuló, vagy a gondviselő szülő személyesen veheti át az iskola titkárságán.

A pótló felvételi írásbeli vizsgát azok a tanulók írhatnak, akik az előző alkalommal – nekik fel nem róható ok (orvos által igazolt betegség, váratlan pl. közlekedési nehézség, stb.) miatt – nem tudtak részt venni.

A pótló írásbeli vizsga időpontja: 2018. január 25. (csütörtök) 14:00 h.

Megtekintés: 2018. január 30. (kedd) 8:00 – 16:00 h-ig. Helye: titkárság.

Jó felkészülést és vizsgát kívánunk minden iskolánkba érkező tanulónak!