A múlt héten került sor iskolánkban a nemzetközi Money Week kezdeményezés részeként Magyarországon 5. alkalommal országosan megrendezésre kerülő Pénz7 pénzügyi és vállalkozói témahét megtartására. A hét középpontjában ez évben az „Okosan a befektetésekről” téma állt, mellyel kapcsolatosan 5 osztályban és 2-2 órában tartottak a kereskedelmi munkaközösség tanárai foglalkozásokat az alábbiak szerint:

-          11.a: Varga Andrea tanárnő

-          11. d: Takács Zsolt tanár úr

-          11. c: Balogh Zoltán tanár úr

-          10. c: Pásztorné Daskó Csilla tanárnő

-          11. b: Pásztorné Daskó Csilla tanárnő és Dr. Hagymási Tünde önkéntes szakértő (Magyar Közgazdasági Társaság)

Mind a diákok mind a tanárok nagy lelkesedéssel vetették bele magukat a befektetések világába. A foglalkozások során szerzett információk és gyakorlati feladatok, szerepjátékok végrehajtása segítséget nyújt majd jövőbeni pénzügyi döntéseink átgondoltabb és tudatosabb meghozatalában.

Köszönjük a diákoknak, kollégáknak és önkéntesnek a témahéten való aktív részvételüket és közreműködésüket!

Pásztorné Daskó Csilla

szervező – témahét felelős